Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

De vrouwen van het Grand Hôtel

De vrouwen van het Grand Hôtel - cover
De vrouwen van het Grand Hôtel - achterkant
Een meeslepende historische roman voor fans van Corina Bomann en Downton Abbey.
Lees De vrouwen van het Grand Hôtel, het eerste deel in de nieuwe serie van Ruth Kvarnström-Jones, De parels van Stockholm. De achttienjarige Ottilia Ekman arriveert in de grote stad om te beginnen als hoofdroomservice in het fameuze Grand Hôtel. Ze laat met pijn in haar hart haar familie achter in een arm provinciestadje, maar kijkt uit naar de start van haar nieuwe leven. Maar achter de façade van rijkdom en luxe schuilt een harde werkelijkheid: het hotel dreigt failliet te gaan en er is snel een directeur nodig die voor nieuw elan kan zorgen, en voor inkomsten. Het bestuur neemt een uniek besluit: de nieuwe directeur wordt een vrouw, Wilhelmina Skogh. Ottilia is onder de indruk van Wilhelmina. Een vrouw aan het hoofd van zo’n instituut baart opzien, en creëert tegenstanders. Het hotel is een wereld vol tegenstellingen waarin Ottilia zich staande moet houden.
Lees meer >
Over de auteur

Ruth Kvarnström-Jones

Ruth Kvarnström-Jones

Ruth Kvarnström-Jones groeide op in Engeland maar woont al meer dan veertig jaar in Stockholm. De vrouwen van het Grand Hôtel is haar vierde roman en haar internationale doorbraak. Het is het eerste deel in De Parels van Stockholm-serie.

Meer boeken van deze auteur
22,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Paperback
Luisterboek Ebook
Helaas, dit boek is uitverkocht

Deze variant van het product is uitverkocht. Kies hierboven, indien van toepassing, een andere variant

  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789021042350
  • Pagina's: 416 pagina's
  • Serienaam: De parels van Stockholm
  • Deelnummer: 1
  • Vertaler: Carla Hazewindus

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact


Bekijk de inhoud van dit boek ➔
Lees De vrouwen van het Grand Hôtel, het eerste deel in de nieuwe serie van Ruth Kvarnström-Jones, De parels van Stockholm. De achttienjarige Ottilia Ekman arriveert in de grote stad om te beginnen als hoofdroomservice in het fameuze Grand Hôtel. Ze laat met pijn in haar hart haar familie achter in een arm provinciestadje, maar kijkt uit naar de start van haar nieuwe leven. Maar achter de façade van rijkdom en luxe schuilt een harde werkelijkheid: het hotel dreigt failliet te gaan en er is snel een directeur nodig die voor nieuw elan kan zorgen, en voor inkomsten. Het bestuur neemt een uniek besluit: de nieuwe directeur wordt een vrouw, Wilhelmina Skogh. Ottilia is onder de indruk van Wilhelmina. Een vrouw aan het hoofd van zo’n instituut baart opzien, en creëert tegenstanders. Het hotel is een wereld vol tegenstellingen waarin Ottilia zich staande moet houden.

Dit boek is onderdeel van De parels van Stockholm

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Ontvang een GRATIS e-book bij je aanmelding en blijf altijd op de hoogte van het laatste nieuws rondom onze boeken.