Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

Winterdromen in de theesalon

Auteur: Anne Labus
Winterdromen in de theesalon - cover
Fan van Virgin River? Lees de Klavertjes-serie van Anne Labus, over de magie van een idyllisch dorpje in Ierland.
Winterdromen in de theesalon is het vijfde deel in de Klavertjes-serie van Anne Labus. Na de plotselinge dood van haar tante zegt Jessie haar baan op en neemt in Busby de theesalon annex postkantoor over, ook al was ze dat nooit van plan. In het begin heeft ze moeite met haar nieuwe werk, maar met steun van de dorpsbewoners, vooral de charmante dierenarts Edward, begint ze haar draai te vinden. Wanneer er een aannemer in het dorp opduikt met zo zijn eigen plannen voor Busby, ontwaakt Jessies strijdlust. En welke rol speelt de knappe Trevor, de zoon van de aannemer, hierin? Kan de theesalon wel open blijven? Als Busby wordt getroffen door een overstroming, bundelen de inwoners hun krachten. Maar zal dit genoeg zijn? En zal Jessie, te midden van alle tumult, uiteindelijk ook de liefde vinden die ze zoekt? Voor de lezers van Jenny Colgan, Robyn Carr en Manuela Inusa.
Lees meer >
Over de auteur

Anne Labus

Anne Labus, geboren in 1957, woont in de buurt van Bonn met haar man, de schrijver Udo Weinborner. Na een opleiding tot bankbediende werkte ze onder meer als freelancefitness- en Pilates-trainer. Ze gaf haar passie voor reizen door aan haar zoon, die van Hawaii zijn thuis maakte. De auteur ontspant tijdens het koken, houdt van bergtochten en lange strandwandelingen. Inspiratie voor haar romans vindt ze in Ierland en Italië of op Spiekeroog.

Meer boeken van deze auteur
22,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Paperback
Ebook
  • Gratis verzending bij pre-orders
  • Direct na verschijning in huis
  • Binnen 14 dagen gratis retourneren binnen NL
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789021049953
  • Pagina's: 338 pagina's
  • Serienaam: Klavertje
  • Deelnummer: 5

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact


Bekijk de inhoud van dit boek ➔
Winterdromen in de theesalon is het vijfde deel in de Klavertjes-serie van Anne Labus. Na de plotselinge dood van haar tante zegt Jessie haar baan op en neemt in Busby de theesalon annex postkantoor over, ook al was ze dat nooit van plan. In het begin heeft ze moeite met haar nieuwe werk, maar met steun van de dorpsbewoners, vooral de charmante dierenarts Edward, begint ze haar draai te vinden. Wanneer er een aannemer in het dorp opduikt met zo zijn eigen plannen voor Busby, ontwaakt Jessies strijdlust. En welke rol speelt de knappe Trevor, de zoon van de aannemer, hierin? Kan de theesalon wel open blijven? Als Busby wordt getroffen door een overstroming, bundelen de inwoners hun krachten. Maar zal dit genoeg zijn? En zal Jessie, te midden van alle tumult, uiteindelijk ook de liefde vinden die ze zoekt? Voor de lezers van Jenny Colgan, Robyn Carr en Manuela Inusa.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Ontvang een GRATIS e-book bij je aanmelding en blijf altijd op de hoogte van het laatste nieuws rondom onze boeken.