Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

De kleine pottenbakkerij

Auteur: Anne Labus
De kleine pottenbakkerij - cover
De kleine pottenbakkerij - achterkant
Fan van Virgin River? Lees de Klavertjes-serie van Anne Labus, over de magie van een idyllisch dorpje in Ierland.
De kleine pottenbakkerij is het vierde deel in de Klavertjes-serie van Anne Labus. Moya is geen gewone pottenbakker; ze is een kunstenaar met een enorme passie voor haar werk in het familiebedrijf. Maar dan komt haar broer Aidan met het wilde idee om het handwerk te vervangen door massaproductie. Financiële problemen, zegt hij. Om bij te komen van de schok neemt Moya een adempauze in het charmante Ierse dorpje Busby, waar ze opgroeide met haar vader en broer Liam. Daar ontdekt ze een verlaten pottenbakkerij. Een idee begint te groeien: zou ze hier haar eigen droom kunnen realiseren? Met haar koppige teckel Mister Miller en haar eigenwijze collega Robin begint Moya aan een nieuw avontuur. Maar wanneer Robins moeder ernstig ziek wordt, dreigen hun plannen te mislukken… Voor de lezers van Jenny Colgan, Robyn Carr en Manuela Inusa.
Lees meer >
Over de auteur

Anne Labus

Anne Labus, geboren in 1957, woont in de buurt van Bonn met haar man, de schrijver Udo Weinborner. Na een opleiding tot bankbediende werkte ze onder meer als freelancefitness- en Pilates-trainer. Ze gaf haar passie voor reizen door aan haar zoon, die van Hawaii zijn thuis maakte. De auteur ontspant tijdens het koken, houdt van bergtochten en lange strandwandelingen. Inspiratie voor haar romans vindt ze in Ierland en Italië of op Spiekeroog.

Meer boeken van deze auteur
4,99 9,99

Je bespaart 56%

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Ebook
Luisterboek Paperback
4,99 9,99

Je bespaart 50%

Direct bestellen ➔
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95!
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789021049939
  • Serienaam: Klavertje
  • Deelnummer: 4

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact


Bekijk de inhoud van dit boek ➔
De kleine pottenbakkerij is het vierde deel in de Klavertjes-serie van Anne Labus. Moya is geen gewone pottenbakker; ze is een kunstenaar met een enorme passie voor haar werk in het familiebedrijf. Maar dan komt haar broer Aidan met het wilde idee om het handwerk te vervangen door massaproductie. Financiële problemen, zegt hij. Om bij te komen van de schok neemt Moya een adempauze in het charmante Ierse dorpje Busby, waar ze opgroeide met haar vader en broer Liam. Daar ontdekt ze een verlaten pottenbakkerij. Een idee begint te groeien: zou ze hier haar eigen droom kunnen realiseren? Met haar koppige teckel Mister Miller en haar eigenwijze collega Robin begint Moya aan een nieuw avontuur. Maar wanneer Robins moeder ernstig ziek wordt, dreigen hun plannen te mislukken… Voor de lezers van Jenny Colgan, Robyn Carr en Manuela Inusa.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Ontvang een GRATIS e-book bij je aanmelding en blijf altijd op de hoogte van het laatste nieuws rondom onze boeken.