Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

Iedereen hier liegt

Auteur: Shari Lapena
Iedereen hier liegt - cover
Iedereen hier liegt - achterkant
Een ijzersterke en meeslepende domestic thriller voor fans van Colleen Hoover en Saskia Noort, bomvol onverwachte plotwendingen.
Welkom in Stanhope. Een veilige buurt. Een ideale plek voor families. Daar waar iedereen liegt. William Wooler lijkt op het eerste gezicht een echte familieman. Maar in werkelijkheid heeft hij een affaire, eentje die vanmiddag vreselijk afliep in een motel. Wanneer hij boos en van streek thuiskomt en daar zijn negenjarige dochter Avery aantreft, verliest William zijn zelfbeheersing. Uren later wordt Avery door haar familie als vermist verklaard. Opeens is Stanhope niet zo’n veilige buurt meer. En William is niet de enige in de straat die iets verbergt. Als getuigen naar voren komen met informatie die misschien niet waar is, beginnen Avery’s buren langzaam hun gezond verstand te verliezen. Wie heeft Avery Wooler meegenomen? Iedereen hier liegt, maar iemand in de buurt kent de waarheid… ‘Shari Lapena is een moderne meester van de psychologische thriller en haar enorme talent toont zich op volle sterkte in Iedereen hier liegt.’ Steve Cavanagh ‘Shari Lapena laat je raden tot de laatste pagina.’ Paula Hawkins
Lees meer >
Over de auteur

Shari Lapena

Shari Lapena

Shari Lapena is een #1-internationale bestsellerauteur, van onder andere The Couple Next Door en A Stranger in the House.

Meer boeken van deze auteur
4,99 12,99

Je bespaart 67%

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Ebook
Luisterboek Paperback
4,99 12,99

Je bespaart 62%

Direct bestellen ➔
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95!
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789021045290

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact


Bekijk de inhoud van dit boek ➔
Welkom in Stanhope. Een veilige buurt. Een ideale plek voor families. Daar waar iedereen liegt. William Wooler lijkt op het eerste gezicht een echte familieman. Maar in werkelijkheid heeft hij een affaire, eentje die vanmiddag vreselijk afliep in een motel. Wanneer hij boos en van streek thuiskomt en daar zijn negenjarige dochter Avery aantreft, verliest William zijn zelfbeheersing. Uren later wordt Avery door haar familie als vermist verklaard. Opeens is Stanhope niet zo’n veilige buurt meer. En William is niet de enige in de straat die iets verbergt. Als getuigen naar voren komen met informatie die misschien niet waar is, beginnen Avery’s buren langzaam hun gezond verstand te verliezen. Wie heeft Avery Wooler meegenomen? Iedereen hier liegt, maar iemand in de buurt kent de waarheid… ‘Shari Lapena is een moderne meester van de psychologische thriller en haar enorme talent toont zich op volle sterkte in Iedereen hier liegt.’ Steve Cavanagh ‘Shari Lapena laat je raden tot de laatste pagina.’ Paula Hawkins

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Ontvang een GRATIS e-book bij je aanmelding en blijf altijd op de hoogte van het laatste nieuws rondom onze boeken.