Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

Medusa

Medusa - cover
Medusa - achterkant
Een prachtige hertelling van de Griekse mythe van Medusa. Voor lezers van Madeline Miller en Jennifer Saint.
Bestsellerauteur Jessie Burton belicht in Medusa de vrouw achter de legende door de rollen om te draaien in deze verbluffende hervertelling van de Griekse mythe, ideaal voor lezers die eerder genoten van Circe en Ariadne. Medusa komt tot leven in deze nieuwe, krachtige en poëtische versie van het verhaal dat lang geleden in steen gebeiteld werd. Nadat Medusa misbruikt is door machtige goden en verbannen naar een afgelegen eiland, heeft ze weinig gezelschap op de slangen die haar hoofd sieren na. Achtervolgd door de herinneringen aan een leven voordat alles van haar werd gestolen, heeft ze geen andere keuze dan vrede sluiten met haar nieuwe ik: Medusa het Monster. Maar wanneer de charmante en mooie Perseus op het eiland arriveert, wordt haar eenzame bestaan overhoop gegooid, wat leidt tot verlangen, liefde... en verraad. Durf jij opnieuw te kijken naar de vrouw van wie beweerd wordt dat ze een monster is?
Lees meer >
Over de auteur

Jessie Burton

Jessie Burton

Jessie Burton (1982) is de auteur van de wereldwijde bestsellers Het huis aan de Gouden Bocht, De muze en De bekentenis. Van Het huis aan de Gouden Bocht zijn wereldwijd meer dan twee miljoen exemplaren verkocht. Het verhaal werd ook verfilmd door de BBC. Haar romans zijn vertaald in veertig talen. Burton woont in Londen. In 2022 verscheen haar meest recente roman: Het huis aan de Herengracht

Meer boeken van deze auteur
4,99 9,99

Je bespaart 56%

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Ebook
Luisterboek Hardback
4,99 9,99

Je bespaart 50%

Direct bestellen ➔
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95!
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789021043272

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact


Bekijk de inhoud van dit boek ➔
Bestsellerauteur Jessie Burton belicht in Medusa de vrouw achter de legende door de rollen om te draaien in deze verbluffende hervertelling van de Griekse mythe, ideaal voor lezers die eerder genoten van Circe en Ariadne. Medusa komt tot leven in deze nieuwe, krachtige en poëtische versie van het verhaal dat lang geleden in steen gebeiteld werd. Nadat Medusa misbruikt is door machtige goden en verbannen naar een afgelegen eiland, heeft ze weinig gezelschap op de slangen die haar hoofd sieren na. Achtervolgd door de herinneringen aan een leven voordat alles van haar werd gestolen, heeft ze geen andere keuze dan vrede sluiten met haar nieuwe ik: Medusa het Monster. Maar wanneer de charmante en mooie Perseus op het eiland arriveert, wordt haar eenzame bestaan overhoop gegooid, wat leidt tot verlangen, liefde... en verraad. Durf jij opnieuw te kijken naar de vrouw van wie beweerd wordt dat ze een monster is?

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Ontvang een GRATIS e-book bij je aanmelding en blijf altijd op de hoogte van het laatste nieuws rondom onze boeken.